چند ایده برای بازسازی خانه

آیا دوست ندارید خانه خود را شاداب کنید و نو کنید ؟ (نیاز به چند ایده برای بازسازی )

حتی اگر از خانه خود راضی هستید، همیشه گوشه ای از خانه وجود دارد  که  نیاز به چند ایده برای بازسازی دارید  و  احساس می کنید به کمی عشق و شادابی و تازه شدن بیشتری نیاز دارد. حتی شاید از آن جزیره آشپزخانه که شما عجولانه یا غیر اصولی نصب کردید دیگر هرگز استفاده نمی شود. اتاق غذاخوری به نظر کثیف و نا مرتب است. یا هر بار که از کنار آن شومینه آجری باشکوه عبور می کنید همینحس بی مصرف بودن دارد برای شما . اغلب، بهترین ایده های بازسازی خانه آسان و ارزان هستند. رنگ، وسایل جدید و سازماندهی مجدد متفکرانه به شدت در بسیاری از این ایده ها نقش دارند. مقداری هزینه برای یک ترموستات خود نصب شده باعث صرفه جویی در دراز مدت صدها نفر می شود. آجر و کابینت را می توان رنگ آمیزی کرد. یا می‌توانید کمی بیشتر برای یک انباری که دور یخچال شما می‌پیچد یا برای یک آرایش کامل حمام با دوش شیشه‌ای بدون قاب و یک وان حمام خرج کنی

اگر کسی علاقه ای به جزیره آشپزخانه خانه شما ندارد، ممکن است به دلیل جالب نبودن جزیره باشد. این جزیره آشپزخانه به جز مکانی برای گذاشتن وسایل و خرید مواد غذایی، هیچ ویژگی بارزی نداشت، چیزی که مردم را به سمت خود بکشاند. علاوه بر همه اینها، کابینت های تیره آشپزخانه و چراغ های آویز، این آشپزخانه قدیمی را غمگین کرده است.

با تبدیل جزیره آشپزخانه به میز صبحانه برای نشستن و خوردن، مهمانان دلیلی برای تجمع در آشپزخانه دارند. یک پیش‌فرض اضافه شده به میهمانان اجازه می‌دهد نزدیک‌تر به بار بنشینند. نیازهای آشپز نیز با سینک نصب شده در جزیره آشپزخانه برطرف می شود. چراغ‌های آویز کهنه به خاطر چراغ‌های فرورفته پنهان حذف شده‌اند. و فضای آشپزخانه با یخچال ساید بای ساید ضد عمق حفظ می شود.

قبل: دیوار طرح غیر جذاب

 این اتاق نشیمن آنقدر مشکلات داشت که  طراح به سختی دانست از کجا شروع کند. رنگ قرمز مهیج احساس می شد و سقف خیلی پایین به نظر می رسید. همه چیز بهم ریخته بود و نیاز به یک به روز رسانی جدی داشت. 

دیوار طرح زیبا و منظم

دو ایده مهم بازسازی در این اتاق نشیمن در حال بازی هستند. ابتدا، مالک خطوط صاف و شبکه مانندی را بر روی دیوار برجسته ایجاد کرد، به طوری که همه چیز از افقی و عمودی مستقیم خارج می شد.  این شبکه باعث  منظم و سازماندهی شده بودن محیط می شود . دوم، با رنگ آمیزی روی آن رنگ دیوار قرمز برای مطابقت با رنگ سقف، اکنون چشم تشویق می شود که اتاق را بالاتر از آنچه که واقعاً هست ببیند. از بین بردن این خطوط افق یک راه مطمئن برای ارتقای بصری ارتفاع است. 

قبل: فرصت های ذخیره سازی هدر رفت

آن یخچال تنها برای سرد نگه داشتن غذا خوب است. اما فضای زیادی را اشغال میکند ، به علاوه فضای زیادی در بالا و کنار وجود دارد که می توان از آن برای ذخیره سازی استفاده کرد.

بعد: یخچال با کابینت یکپارچه برای انبار کردن وسایل

راه حل عالی برای یخچال های هدر دهنده فضا، نصب کابینت های انبار در کنار و بالای یخچال است. این فضای ذخیره‌سازی گسترده دور یخچال ایجاد می کند و ظاهری تمیز و یکپارچه ایجاد می‌کند. قفسه های کشویی انباری به دسترسی به مواد غذایی کمک می کنند زیرا کابینت های یخچال بسیار عمیق هستند.

قبل: کابینت دیواری آشپزخانه

این ظاهری آشنا در بسیاری از آشپزخانه ها است: کابینت های دیواری که روی سطح کار شما نصب شده اند. کابینت های دیواری قطعا کاربرد بسیار خوبی دارند. اقلام درست در آنجا، در دسترس  هستند. و درهای کابینت دیواری مواردی را پنهان می کند که جذابیت کمتری دارند. با این حال، کابینت‌های دیواری می‌توانند بر روی محل کار شما ظاهر شوند، سایه بیاندازند و به طور کلی ظاهری سنگین ایجاد کنند.

بعد از: قفسه باز

 قفسه بازو کابینت های بدون بدنه جایگزین کابینت های دیواری سابق در این آشپزخانه می شود.قفسه‌های باز آشپزخانه را از ظاهر تاریک و سنگین پاک می‌کنند و همه چیز را سبک‌تر و روشن‌تر می‌کنند. البته به کار فرما  هشدار می دهیم که این حرکتی است که باید با فکر قبلی انجام شود. مطمئن شوید که قبلاً برای وسایلی که به خاطر باز شدن کابینت های قبلی  خانه خود را از دست می دهند، فضای ذخیره سازی دارید. ایده دیگر صرفاً کم کردن بسیاری از  استفاده نشده و ناخواسته از کابینت های دیواری است و نیاز به ذخیره سازی جایگزین را کاهش می دهد.

قبل: آجرکاری بارنگ قدیمی و زشت

آیا باید آجر رنگ کرد یا نه؟ چیزی که این بحث را به این بحث پر جنب و جوش تبدیل می کند این است که وقتی آجر را رنگ می کنید، تا حد زیادی غیر قابل برگشت است، زیرا حذف کامل رنگ از آجر تقریبا غیرممکن است. اما وقتی آجری آنقدر زشت دارید که حتی نمی توانید نگاه کردن به آن را تحمل کنید چه؟ و برای این صاحب خانه، بزرگی شومینه فقط اوضاع را بدتر کرده است.

بعد از: رنگ آجر سفید و تازه شده

رنگ آمیزی آجر نباید سخت باشد. این مالک به سختی کار آماده سازی انجام داد و نقاشی خود را محدود به هر چیزی کرد که بتوان آن را پخش کرد. نتیجه یک شومینه تازه است که برای چشم آسان است.

 

قبل: گوشه حمام خسته

برای حمام های کوچک و اتاق های پودر، چیدمان گوشه حمام اجتناب ناپذیر است. دیوارهای تنگ و فضای محدود کف دیکته می کند که روشویی و آینه حمام باید در این فضا قرار گیرد، اگر فقط به این دلیل که این تنها فضای موجود است. در این حمام، دیوار زرد رنگ و کثیف بود و کابینت ها خرد شده بود. این گوشه نیاز به کمک داشت.

 

 

بعد از: الهام گرفته از گوشه حمام

بازسازی گوشه حمام شما یک بسته هزینه ندارد یا زمان زیادی را صرف می کند. با کمتر از هزینه‌ای که برای یک شب خوب خرج می‌کنید، می‌توانید کابینت حمام را رنگ کنید، سخت‌افزار جدید نصب کنید، دیوارها را رنگ کنید، چراغ روشویی را جایگزین کنید، و یک فرش جدید همراه با سایر دکورهای زیبا قرار دهید.

 

1/5 - (1 امتیاز)

آخرین مقالات

شبکه های اجتماعی سازه نو

طراحی دکوراسیون و کابینت

بازسازی و نوسازی
مسکونی و اداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.